![](https://animals.heraklion.gr/wp-content/uploads/2023/07/ΤΖΙΝΤΖΕΡ-e1694763222286.png)
Η γλύκα προσωποποιημένη!!!
Η Τζίντζερ, μουτράκι όλο γλύκα, κουταβάκι 3 μηνών περίπου 5 κιλά. Πρόσχαρο, παιχνιδιαρικό, τρελαίνεται για αγκαλιές και λιχουδιές!
Χρειάζεται συνειδητοποιημένο κηδεμόνα όπου μέσω θετικής εκπαίδευσης (επιβράβευση, χάδια, λιχουδιές) θα διαμορφώσει χαρακτήρα και θα γίνει ένα ενήλικο σκυλί ισότιμο μέλος μιας οικογένειας!
![](https://animals.heraklion.gr/wp-content/uploads/2023/07/140-4-1024x1024.jpg)
Όλα τα ζώα του Κυνοκομείου προς υιοθεσία είναι εμβολιασμένα, στειρωμένα και αποπαρασιτωμένα. Για περισσότερες πληροφορίες και για υιοθεσία δείτε στην ενότητα ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.