![](https://animals.heraklion.gr/wp-content/uploads/2022/11/10.2-AK265_resize-e1667898253893.jpg)
Ένας ακόμη γλυκούλης φίλος του Κυνοκομείου είναι ο ΜΑΤΕΟ. Ο ΜΑΤΕΟ είναι 1 έτους και έχει βάρος 16 κιλά. Με όλους είναι πάντα πολύ πρόσχαρος και φιλικός. Οι βόλτες είναι η ζωή του και έρχεται εύκολα σε επαφή με πολύ κόσμο.
Σίγουρα θα τον αγαπήσεις αμέσως!
![](https://animals.heraklion.gr/wp-content/uploads/2022/11/10.1-AK265_resize-1024x538.jpg)
Όλα τα ζώα του Κυνοκομείου προς υιοθεσία είναι εμβολιασμένα, στειρωμένα και αποπαρασιτωμένα. Για περισσότερες πληροφορίες και για υιοθεσία δείτε στην ενότητα ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.