![](https://animals.heraklion.gr/wp-content/uploads/2022/08/8.1-AK178_resize-e1659446404689.jpg)
Ο ΜΠΕΙΛΙ είναι κυνηγόσκυλο 2 ετών και έχει βάρος 15 κιλά. Ο φίλος μας ΜΠΕΙΛΙ είναι πολύ κοινωνικός και χαδιάρης. Η βόλτα είναι αγαπημένη του συνήθεια και πάντα την περιμένει με ανυπομονησία. Μόλις νιώσει την αγάπη και τη στοργή γίνεται ο πιο πιστός φίλος. Αν τον υιοθετήσεις θα γίνετε αχώριστοι!
![](https://animals.heraklion.gr/wp-content/uploads/2022/08/8.2-AK178_resize-1024x538.jpg)
Όλα τα ζώα του Κυνοκομείου προς υιοθεσία είναι εμβολιασμένα, στειρωμένα και αποπαρασιτωμένα. Για περισσότερες πληροφορίες και για υιοθεσία δείτε στην ενότητα ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.