![](https://animals.heraklion.gr/wp-content/uploads/2022/07/20.2-AK138_resize-e1656667639534.jpg)
Ο ΣΙΛΑΣ είναι γεννημένος τον Ιανουάριο του 2018 , ζυγίζει 28 κιλά και είναι ημίαιμο Pit Bull. Είναι ένας σκύλος ήπιων τόνων και έχει πάντα όρεξη για βόλτες. Λατρεύει να του δίνεις προσοχή !
Υιοθέτησέ τον και δώσε του την αγάπη σου κι εκείνος θα είναι η καλύτερη συντρόφια που είχες ποτέ!
![](https://animals.heraklion.gr/wp-content/uploads/2022/07/20.1-AK138_resize-1024x538.jpg)
Όλα τα ζώα του Κυνοκομείου προς υιοθεσία είναι εμβολιασμένα, στειρωμένα και αποπαρασιτωμένα. Για περισσότερες πληροφορίες και για υιοθεσία δείτε στην ενότητα ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.