![](https://animals.heraklion.gr/wp-content/uploads/2022/07/17.2-AK124_resize-e1656666092635.jpg)
Η ΑΡΕΤΗ «είναι όνομα και πράγμα». Η σκυλίτσα μας είναι γεννημένη το 2016 και ζυγίζει 24 κιλά. Μεταφέρθηκε στο Κυνοκομείο λόγω ενός τραυματισμού στα πίσω άκρα, της δίνεται η απαραίτητη φαρμακευτική αγωγή και έχει ταχεία ανάρρωση.
Έχει πάρα πολλές «αρετές» να σου χαρίσει: Κουράγιο, Αξιοπρέπεια, Φιλικότητα, Καλούς Τρόπους και Συνέπεια.
Όποιος την υιοθετήσει σίγουρα θα βγει διπλά κερδισμένος!
![](https://animals.heraklion.gr/wp-content/uploads/2022/07/17.1-AK124_resize-1024x538.jpg)
Όλα τα ζώα του Κυνοκομείου προς υιοθεσία είναι εμβολιασμένα, στειρωμένα και αποπαρασιτωμένα. Για περισσότερες πληροφορίες και για υιοθεσία δείτε στην ενότητα ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.