![](https://animals.heraklion.gr/wp-content/uploads/2022/06/7.1-AK133_resize-e1655888362485.jpg)
Ο ΚΟΥΠΕΡ είναι ο μικρούλης της παρέας μας, γεννημένος τον Αύγουστο του 2021 και περίπου 9 κιλά. Ήρθε στο Κυνοκομείο λόγω ενός τραυματισμού στα ποδαράκιά του αλλά η θεραπεία του βρίσκεται σε εξέλιξη. Είναι ένα ήσυχο σκυλάκι που θέλει λίγο χρόνο για να σε πλησιάσει.
Δείξε του πρώτος φροντίδα και αγάπη και θα γίνετε αχώριστοι φίλοι.
![](https://animals.heraklion.gr/wp-content/uploads/2022/06/7.2-AK133_resize-1024x538.jpg)
Όλα τα ζώα του Κυνοκομείου προς υιοθεσία είναι εμβολιασμένα, στειρωμένα και αποπαρασιτωμένα. Για περισσότερες πληροφορίες και για υιοθεσία δείτε στην ενότητα ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.