![](https://animals.heraklion.gr/wp-content/uploads/2022/05/12-AK99_resize-e1653638851788.jpg)
Η ΚΑΝΤΥ μας είναι γεννημένη το Μάιο του 2020, ζυγίζει 22 κιλά και πρόκειται για ένα ημίαιμο πίτμπουλ.
Έχει ζήσει αρκετό καιρό στο δρόμο για αυτό και ο θόρυβος των μηχανών την κάνει να σαστίζει. Έχει ανάγκη από έναν έμπειρο και υπομονετικό κηδεμόνα που θα βοηθήσει το ζώο να ξεπεράσει τις φοβίες του.
Η ΚΑΝΤΥ μας είναι μια γλύκα! Γίνε εσύ αυτός που θα της προσφέρει την ασφάλεια που χρειάζεται.
![](https://animals.heraklion.gr/wp-content/uploads/2022/05/12.2-AK99_resize-1024x538.jpg)
Όλα τα ζώα του Κυνοκομείου προς υιοθεσία είναι εμβολιασμένα, στειρωμένα και αποπαρασιτωμένα. Για περισσότερες πληροφορίες και για υιοθεσία δείτε στην ενότητα ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.