![](https://animals.heraklion.gr/wp-content/uploads/2022/04/1.2_resize-e1651146452213.jpg)
Η ΚΥΒΕΛΗ είναι περίπου 3 ετών και ζυγίζει 16 κιλά. Είναι μια ήρεμη και συνεργάσιμη σκυλίτσα. Απολαμβάνει την ανθρώπινη επαφή και επικοινωνία. Περιμένει με λαχτάρα να έρθει η σειρά της, για να ζήσει ευτυχισμένη και ασφαλής, σε ένα σπίτι που θα την αγαπούν και θα τη φροντίζουν. Είσαι έτοιμος να την υποδεχτείς στην αγκαλιά σου;
![](https://animals.heraklion.gr/wp-content/uploads/2022/04/1.1_resize-1024x538.jpg)
Όλα τα ζώα του Κυνοκομείου προς υιοθεσία είναι εμβολιασμένα, στειρωμένα και αποπαρασιτωμένα.
Για περισσότερες πληροφορίες και για υιοθεσία δείτε στην ενότητα ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.